Wbrew pozorom, w dobie innowacyjnych nanomateriałów stosowanych do wytwarzania bielizny termoaktywnej, tradycyjne kalesony bawełniane posiadają nadal szerokie grono zwolenników. Dziś przedstawię Ci 3 fakty, które pomogą Ci wybrać odpowiednią bieliznę zimową,  dostosowane do Twoich potrzeb.

1. Podczas silnych mrozów, wyjątkowo ciepłe kalesony bawełnine ochronią Cię przed szeregiem problemów zdrowotnych.

Cieszę się, że Twoje zdrowie jest dla Ciebie ważne i zdecydowałeś/aś się zakupić kalesony bawełniane, które najlepiej utrzymują ciepło wytworzone przez organizm. Taka właściwość jest szczególnie przydatna podczas lekkiej aktywności fizycznej, zimowych spacerów, a w szczególności podczas braku aktywności na mrozie (np. gdy czekasz na autobus na przystanku). W takiej sytuacji, Twój organizm szybko się wychładza, naturalną barierą jaką możesz zastosować i obronić się przed zimnę są kalesony bawełniane EWAX. Pozwoli Ci to zniwelować możliwość zachorowania na takie przypadłości jak:

  • zapalenie nerek
  • zapalenie pęcherza
  • zmniejszysz znacznie możliwość wystąpienia bólu/zapalenia korzonków
  • unikniesz wychłodzenia jąder, które może prowadzić nawet do niepłodności
  • zniwelujesz możliwość odmrożeń nóg

Czy Twoje zdrowie jest dla Ciebie ważne?

 

Już teraz wybierz najlepsze kalesony na zimę

2. Czy pamiętasz jak czułeś przeszywające zimno podczas ostatniej zimy? Kalesony odpowiednio dobrane do temperatury, zapewniają komfort cieplny nawet w trakcie wyjątkowo srogich mrozów.

 Pamiętaj! Twoja bielizna musi być dopasowana do aktualnej temperatury i do poziomu aktywności fizycznej jaką wykonujesz. W ofercie producent bielizny EWAX posiada szeroką gamę dzianin z których szyte są kalesony. Oczywiście wybór należy do Ciebie, bielizna powinna być dostosowana do Twoich preferencji. Możemy zasugerujewoć używanie bielizny z dzianin RIB 2/2 130-150 gram/m² podczas pierwszych jesiennych ochłodzeń. Bielizna z dzianiny prążek idealnie sprawdzi się podczas lekkiej aktywności fizycznej na zewnątrz, podczas spacerów, czy przygotowywania ogrodu do zimy. Pamiętaj, że bielizna z dzianin prążek jest wykończona delikatnym meszkiem gramatura 175-195  gram/m², krój bielizny prążek jest delikatnie uciągliwy (przylega do ciała). Jest to wyjątkowo komfortowy wybór do pracy na zewnątrz w temperaturze od -5 °C do +5 °C.

KALESONY EWAX z dzianiny dresowej wykończone delikatnym meszkiem polecamy na najsurowsze mrozy do – 20 °C

  • KALESONY z dzianin prążek RIB 2/2 od 0 °C do +10 °C.
  • KALESONY z dzianin prążek od -5 °C do +5 °C
  • KALESONY z dzianin prążek od -20 °C do 0 °C.

 3. Czy odczuwasz zimą zniechęcenie do działania, brak motywacji i odczucie ciepła po powrocie do domu? Jest to spowodowane ekspozycją organizmu na chłód. Załóż kalesony, ubierz się „na cebulkę”, a poprawi to Twoje samopoczucie zimą!

A czy Ty już wiesz, które kalesony kupisz?

 

Oferta EWAX
Jaki rozmiar wybrać? Bielizna EWAX dla Ciebie.

Jaki rozmiar wybrać? Bielizna EWAX dla Ciebie.

Bielizna jak każda inna część garderoby wymaga odpowiedniego dopasowania. Pamiętaj porównuj wartości z Tabeli Rozmiarów z Twoją ulubioną koszulką/spodniami, nie mierz sam siebie. Zmierz odzież, w której czujesz się najwygodniej. Wybierając kalesony i podkoszuli EWAX...

czytaj dalej