Produkcja bielizny w firmie EWAX

bielizna termiczna etapy produkcji
videoopis

Produkcja dzianiny EWAX

Produkcja bielizny to wieloetapowy proces. Pierwszym etapem produkcji odbywa się w dziewiarni, gdzie tworzymy dla Państwa komfortowe, ciepłe dzianiny. W naszej dziewiarni posiadam maszyny okrągłe Orizio Single Jersey i Double Jersey.

Tworzymy dzianiny typu Interlock, Dresówka, RIB 2/2 i ściągacz. Dostępne gramatury 130-300 gram/m².

Dzianina surowa po opuszczeniu dziewiarni trafia do farbiarni, zostaje poddana obróbce: farbowaniu, stabilizacji i taflowaniu.

Bielizna Termiczna Krojenie

Gotowa dzinana trafia na krojownie, gdzie jest lagowna, a następnie krojona. Na tym etapie produkcji bardzo ważna jest precyzja, gdyż elementy wykrojone muszą do siebie idealnie pasować. Bielizna termiczna EWAX nabiera pierwszych kształtów. Podczas krojenia używamy noży ręcznych i pionowych, co pozwala nam uzyskać idealne wykroje.

Szycie bielizny

Trzeci etap produkcji obejmuje szycie, szwaczka zszywa elementy, które uprzednio zostały zkrojone. Bielizna termiczna EWAX jest szyta na maszynach JUKI, które są wyjątkowo wytrzymałe i precyzyjne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie jako producent bielizny,  oferujemy Państwu możliwość produkcji własnych kolekcji w naszej szwalni. Obecnie współpracujemy z europejskimi markami odzieżowymi dla, kórych produkujemy odzież damską, bieliznę i odzież roboczą.

Kontrola jakości i pakowanie

Ostatni etap produkcji obejmuje pakowanie i skontrolowanie wyrobu. Doświadczone brakarki, przeprowadzają kontrolę uszycia, jak i jakości dzianiny. Bielizna zostaje spakowana i oznakowana. Już teraz możesz kupić kalesony męskie w naszym sklepie online.

Bielizna termiczna EWAX, zobacz etapy produkcji.

Film dostępny wyłącznie w języku angielskim.

A czy Ty już wiesz, jaką bieliznę zimową wybrać?

Sprawdź Teraz
Oferta EWAX
Jaki rozmiar wybrać? Bielizna EWAX dla Ciebie.

Jaki rozmiar wybrać? Bielizna EWAX dla Ciebie.

Bielizna jak każda inna część garderoby wymaga odpowiedniego dopasowania. Pamiętaj porównuj wartości z Tabeli Rozmiarów z Twoją ulubioną koszulką/spodniami, nie mierz sam siebie. Zmierz odzież, w której czujesz się najwygodniej. Wybierając kalesony i podkoszuli EWAX...

3 fakty, które zmienią Twoje spojrzenie na kalesony Sprawdź Teraz

3 fakty, które zmienią Twoje spojrzenie na kalesony Sprawdź Teraz

Wbrew pozorom, w dobie innowacyjnych nanomateriałów stosowanych do wytwarzania bielizny termoaktywnej, tradycyjne kalesony bawełniane posiadają nadal szerokie grono zwolenników. Dziś przedstawię Ci 3 fakty, które pomogą Ci wybrać odpowiednią bieliznę zimową, ...